Get Adobe Flash player

Ogłoszenie nr 1

30.08.2019r.

     Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP i Św. Michała Archanioła w Kurowie, ul. Lubelska 6, 24-170 Kurów ogłasza konkurs na opracowanie opinii ornitologicznej dotyczącej projektu: „Termomodernizacja zabytkowego kościoła parafialnego p.w. Narodzenia NMP i św. Michała Archanioła wraz z domem parafialnym w Kurowie”, realizowanego przy wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie w ramach programu priorytetowego nr 3.1.2 "Poprawa jakości powietrza Część 2) Zmniejszenie zużycia energii w budownictwie".

Zapytanie ofertowe

Wzór umowy

Liturgia dnia

LUMEN TV

Licznik

Dzisiaj 105

Wczoraj 196

W tym tygodniu 105

W tym miesiącu 1877

Wszystkie 672452

Currently are 2 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Klucze dla kamieniarzy

Kościelny:

tel. 508321024