Get Adobe Flash player

Kurowska Ekstremalna Droga Krzyżowa 2018

W piątek 16 marca 2018 odbyła sie kolejna KEDK. Tradycyjnie zorganizował i poprowadził ją Pan Ryszard Gliniak - członek Rady Duszpasterskiej.  W eksremalnie trudnych warunkach (zawieje i zamiecie śnieżne), rozważania przeżywało 33 pątników. Po wyruszeniu o godz. 18.30 uczestnicy poszli w stronę Kłody,a następnie Dęby, Wólki Nowodworskiej, Brzozowej Gaci i wrócili do Kurowa. Krótki odpoczynek w kościele u ks. proboszcza Jana Rząda pozwolił zregenerować siły. Rozważania przy XIV Stacji zakończyły się równo o północy.

 

Liturgia dnia

LUMEN TV

Dofinansowanie projektu

 

Licznik

Dzisiaj 78

Wczoraj 211

W tym tygodniu 78

W tym miesiącu 3064

Wszystkie 699701

Currently are one guest and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Klucze dla kamieniarzy

Kościelny:

tel. 508321024