Kwesta 2016

Z inicjatywy Rady Duszpasterskiej tuż przed godziną 8.00 rozpoczęliśmy  doroczną kwestę na cmentarzu grzebalnym. W przedsięwzięcie   zaangażowanych było blisko 60 osób! Wolontariusze zbierali datki przy każdej z trzech cmentarnych bram. Zebrane ofiary będą tradycyjnie przeznaczone na utrzymanie nekropolii oraz renowację parafialnych zabytków.

Szczególne wyrazy podziękowania za czynny udział w kweście kierujemy do następujących osób: Elżbieta Klimkowska, Bogdan Ginalski, Jerzy Grzegorczyk, Zofia Koput, Jerzy Michałek, Kazimiera Dudek, Grzegorz Leśniak, Bozena Grobel, Marta Lis, Anna Czuchryta, Halina Kamińska, Anna Ochal, Barbara Kędzierska, Hanna Żurkowska, Elżbieta Piłat, Maciej Struski, Bartłomiej Koter, Tadeusz Wasilewski, Jolanta Schwandt, Jacek Głos, Arkadiusz Małecki, Janusz Kozak, Ryszard Gliniak, Zofia Kamińska, Piotr Respond, Marta Kuta, Wiktor Żaba, Maria Wiejak, Barbara Sykut, Marianna Duro, Jarosław Chabros, Michał Kowalik, Jan Michalik, Danuta Wierzbicka, Barbara Ginalska, Ewa Rukasz, Agata Jańczak, Piotr Siczek, Maciej Wiejak, Elwira Wachel, Barbara Mazurkiewicz, Paweł Mazurkiewicz, Jan Łubek, Grzegorz Gajda, Janusz Turski, Magdalena Białkowska, Małgorzata Szikora, Monika Respond, Justyna Pękala, Daniel Kuna, Jolanta Czuchryta, Halina Jankiewicz, Małgorzata Kaczorowska, Irena Jankiewicz, Bożena Pajurek, Anna Czajka, Ewa Pasternak, Karol Pasternak.

W tym tygodniu 1936