Wąwolnica 2019

Tegoroczna piesza pielgrzymka do Wąwolnicy wystartowało o godz. 7.00 spod bram naszego kościoła. Po błogosławieństwie ks. proboszcza Stanisława Stępnia i życzeniach dobrej drogi, udalismy się w trasę pod opieką ks. wikariusza Mariusza Szymaniaka. Mimo upału i zmęczenia połykaliśmy dzielnie kolejne kilometry. W tym roku nasza grupa liczyła 430 osób. Radośni i z pieśnią na ustach dotarliśmy do celu po 4 godzinach. Tu każdy mógł się pokłonić cudownej figurce Matki Boskiej Kębelskiej i prosić o łaski dla siebie, znajomych i parafii.

Ja miałem możność spotkać się z głównym celebrantem uroczystej sumy ks. biskupem sandomierskim Krzysztofem Nitkiewiczem, który przekazał serdeczne pozdrowienia dla naszej parafii. Do zobaczenia za rok.

Janusz Turski

Transmisja

niedzielnej Mszy św.

Currently are one guest and no members online