Ogłoszenie nr 4

Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP i Św. Michała Archanioła, ul. Lubelska 6, 24-170 Kurów, ogłasza konkurs na wykonawcę usługi polegającej na pełnieniu funkcji Menadżera Projektu (Zarządzanie Projektem) w tym prowadzenie Nadzorów inżynierskich (Inspektor Nadzoru) dla inwestycji pod nazwą: „Termomodernizacja zabytkowego kościoła parafialnego pw. Narodzenia NMP i Św. Michała Archanioła wraz z domem parafialnym w Kurowie" przy wsparciu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w ramach programu priorytetowego nr 3.1.2 „Poprawa jakości powietrza Część 2) Zmniejszenie zużycia energii w budownictwie”.

Wzór umowy

Formularz ofertowy

Zał. do zapytania ofertowego

Stanowisko zamawiającego zawierające uściślenie zapytania ofertowego