Get Adobe Flash player

Poświęcenie sztandaru Apostolstwa Dobrej Śmierci w naszej Parafii.





W niedzielę 12 września 2014 Apostolstwo Dobrej Śmierci w naszej Parafii przeżywało podczas Mszy św. o godz. 12 uroczyste poświęcenie sztandaru.
Uroczystość zaszczycił swoją obecnością ks. Antoni Żebrowski MSF z Górki Klasztornej - krajowy dyrektor ADS, który wygłosił Słowo Boże.





DSC_0077.JPGDSC_0105.JPG

--------------------------------------------------------------

Liturgia dnia

Dofinansowanie projektu

 

LUMEN TV

logo lumen tv 200

Darowizny dla Parafii

Wpłat dokonujemy na poniższy rachunek:

78 8732 0000 0000 6510 2000 0001

WYSZUKIWARKA GROBÓW

Licznik

Dzisiaj 893

Wczoraj 920

W tym tygodniu 2784

W tym miesiącu 22403

Wszystkie 1672421

Currently are 19 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Klucze dla kamieniarzy

Kościelny:

tel. 508321024