Get Adobe Flash player

10 lecie Misterium Męki Pańskiej w Świerszczowie

W Niedzielę Palmową 13 kwietnia 2014 r., z okazji 10 lecia wystawiania Misterium Męki Pańskiej w Parafii p.w. Św. Bazylego w Świerszczowie, grupa naszych Parafian wraz ze Scholą "Kościelne Nutki" pod opieką ks. proboszcza Wiesława Cieszko, uczestniczyła w jubileuszowym spektaklu. To niezwykłe, plenerowe wydarzenie, dzięki niemalże autentycznemu wcieleniu się miejscowych aktorów w odgrywane postacie oraz bogatej scenografii przeżyliśmy bardzo głęboko. Po spektaklu zostaliśmy niezwykle serdecznie przyjęci i ugoszczeni przez miejscowego ks. proboszcza Marka Jaworskiego (naszego krajana) i jego Parafian, za co serdecznie Im dziękujemy. Dowiedzieliśmy się również, że pierwsze Misterium w Świerszczowie było zainicjowane przez naszego ks. proboszcza.




--------------------------------------------------------------

Liturgia dnia

Dofinansowanie projektu

 

LUMEN TV

logo lumen tv 200

Darowizny dla Parafii

Wpłat dokonujemy na poniższy rachunek:

78 8732 0000 0000 6510 2000 0001

WYSZUKIWARKA GROBÓW

Licznik

Dzisiaj 895

Wczoraj 920

W tym tygodniu 2786

W tym miesiącu 22405

Wszystkie 1672423

Currently are 33 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Klucze dla kamieniarzy

Kościelny:

tel. 508321024