Get Adobe Flash player

Informacja o unieważnieniu zapytania ofertowego

Kurów, dnia 3 lipca 2020 r.

Parafia Rzymskokatolicka

Narodzenia NMP i Św. Michała Archanioła,

Lubelska 6, 24-170 Kurów, 

NIP: 716-220-89-93, REGON: 040032279,

reprezentowana przez

Proboszcza  Parafii - ks. Stanisława Stępnia.

 

Informacja o unieważnieniu zapytania ofertowego z dn. 12 czerwca 2020 r.

dotyczącego wyboru  Wykonawcy robot budowlanych dla projektu: „Termomodernizacja Zabytkowego kościoła parafialnego pw. Narodzenia NMP i Św. Michała Archanioła wraz z domem parafialnym w Kurowie

Na podstawie zapisu ust. VI.15 zapytania ofertowego z dn. 12 czerwca 2020 r. dotyczącego wyboru Wykonawcy robot budowlanych dla projektu: „Termomodernizacja Zabytkowego kościoła parafialnego pw. Narodzenia NMP i Św. Michała Archanioła wraz z domem parafialnym w Kurowie” zamawiający  unieważnia wymienione zapytanie, co oznacza zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia.

Przyczyną unieważnienia zapytania i zakończenia postępowanie o udzielenie zamówienia jest fakt, iż cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na zrealizowanie zamówienia.

.………………………………………..

Liturgia dnia

LUMEN TV

Dofinansowanie projektu

 

Licznik

Dzisiaj 46

Wczoraj 77

W tym tygodniu 314

W tym miesiącu 2561

Wszystkie 699198

Currently are 4 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Klucze dla kamieniarzy

Kościelny:

tel. 508321024