Get Adobe Flash player

Ogłoszenie nr 3

Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP i Św. Michała Archanioła, ul. Lubelska 6, 24-170 Kurów, ogłasza konkurs na opracowanie treści dokumentacji przetargowej na wybór wykonawcy prac w ramach Projektu pt.: „Termomodernizacja zabytkowego kościoła parafialnego pw. Narodzenia NMP i Św. Michała Archanioła wraz z domem parafialnym w Kurowie” przy wsparciu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w ramach programu priorytetowego nr 3.1.2 „Poprawa jakości powietrza Część 2) Zmniejszenie zużycia energii w budownictwie”.

Zapytanie ofertowe

Formularz oferty

Foirmularz oferty edytowalny

Wzór umowy

Liturgia dnia

LUMEN TV

Licznik

Dzisiaj 103

Wczoraj 96

W tym tygodniu 647

W tym miesiącu 866

Wszystkie 625139

Currently are 12 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Klucze dla kamieniarzy

Kościelny:

tel. 508321024