Rada Duszpasterska na III Forum Polskich Ormian

Na zaproszenie Ministra Diaspory Ormiańskiej oraz Ambasadora Republiki Armenii w Polsce, 19 maja 2018 przedstawiciele Rady Duszpasterskiej uczestniczyli w Trzecim Forum Polskich Ormian.

Była to okazja do uzgodnienia z Jego Ekscelencją Edgarem Ghazaryan szczegółów harmonogramu końcowych przygotowań do poświęcenia chaczkaru - daru Republiki Armenii dla Kurowa. Z propozycją odprawienia ormiańskiej Mszy św. w  Kurowie wystąpił ks. prof. prałat Józef Naumowicz, co spotkało się z aprobatą ks. proboszcza Wiesława Cieszko. Przeprowadziliśmy rozmowy z prezesami stowarzyszeń ormiańskich:  Panem Maciejem Bohosiewiczem oraz Panem Janem Abgarowiczem. O współpracy naszej parafii z Diasporą Ormiańską poinformowaliśmy również przedstawiciela Marszałka Senatu.

Boże Narodzenie
(wtorek, 25, grudzień 2018, 24 dni temu)
Boże Narodzenie (drugie święto)
(środa, 26, grudzień 2018, 23 dni temu)