Rada Duszpasterska na III Forum Polskich Ormian

Na zaproszenie Ministra Diaspory Ormiańskiej oraz Ambasadora Republiki Armenii w Polsce, 19 maja 2018 przedstawiciele Rady Duszpasterskiej uczestniczyli w Trzecim Forum Polskich Ormian.

Była to okazja do uzgodnienia z Jego Ekscelencją Edgarem Ghazaryan szczegółów harmonogramu końcowych przygotowań do poświęcenia chaczkaru - daru Republiki Armenii dla Kurowa. Z propozycją odprawienia ormiańskiej Mszy św. w  Kurowie wystąpił ks. prof. prałat Józef Naumowicz, co spotkało się z aprobatą ks. proboszcza Wiesława Cieszko. Przeprowadziliśmy rozmowy z prezesami stowarzyszeń ormiańskich:  Panem Maciejem Bohosiewiczem oraz Panem Janem Abgarowiczem. O współpracy naszej parafii z Diasporą Ormiańską poinformowaliśmy również przedstawiciela Marszałka Senatu.

I Niedziela Adwentu
(niedziela, 02, grudzień 2018, za 43 dni)
II Niedziela Adwentu
(niedziela, 09, grudzień 2018, za 50 dni)