Get Adobe Flash player

Wizyta w ambasadzie Republiki Armenii

 

Na zaproszenie Jego Ekscelencji Edgara Ghazaryan, w sobotę 3 marca 2018 przedstawiciele naszej Parafii pod przewodnictwem ks. proboszcza Wiesława Cieszko gościli w ambasadzie Republiki Armenii w Warszawie. Podczas rozmowy dokonaliśmy wstępnych ustaleń dotyczących daru Republiki Armenii dla Kurowa - chaczkaru. Monument ważący 1 tonę i wysoki na 2 metry, zostanie wkrótce przetransportowany z Armenii do Kurowa transportem kołowym. Nad wyrzeźbieniem tego unikalnego daru czuwał osobiście ordynariusz na Europę Wschodnią - arcybiskup Raphaël François Minassian (będzie uczestniczył w uroczystości poświęcenia w Kurowie).

Zostaliśmy również poinformowani, iż film zrealizowany w ubiegłym roku przez TV Armenia opowiadający o Kurowie zostanie przetłumaczony przez armeńską Yerkir Media TV i wyemitowany w Telewizji Polskiej. Będzie to niewątpliwie wspaniała promocja naszej miejscowości.

Liturgia dnia

LUMEN TV

WEBCAM

 

 Z kalendarza

I Niedziela Adwentu
(niedziela, 02, grudzień 2018, 7 dni temu)
II Niedziela Adwentu
III Niedziela Adwentu
(niedziela, 16, grudzień 2018, za 7 dni)
IV Niedziela Adwentu
(niedziela, 23, grudzień 2018, za 14 dni)
Boże Narodzenie
(wtorek, 25, grudzień 2018, za 16 dni)
Boże Narodzenie (drugie święto)
(środa, 26, grudzień 2018, za 17 dni)
Święto Trzech Króli
(niedziela, 06, styczeń 2019, za 28 dni)

Licznik

Dzisiaj 143

Wczoraj 101

W tym tygodniu 692

W tym miesiącu 910

Wszystkie 561796

Currently are 4 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Klucze dla kamieniarzy

Kościelny:

tel. 508321024