Get Adobe Flash player

Pierwsze po wyborach spotkanie Rady Duszpasterskiej

    W niedzielę 18 lutego 2018 po sumie, odbyło się pod przewodnictwem ks. proboszcza Wiesława Cieszko pierwsze spotkanie nowowybranej Rady Duszpasterskiej. Po wspólnej modlitwie, Radni obejrzeli pęknięcia sklepienia w prezbiterium. Nastepnie Rada udała się do sali muzeum ks. Grzegorza Piramowicza. Spotkanie zdominowała prezentacja oferty na inwentaryzację cmentarza grzebalnego. Jej przeprowadzenie pozwoli na sprawniejsze zarządzanie nekropolią. Rada została również poinformowana o zapowiedzi podarowania Kurowowi przez Republikę Armenii  chaczkaru (kamiennego monumentu z wyrzeźbionym w skale wulkanicznej krzyżem). 

Liturgia dnia

LUMEN TV

WEBCAM

 

 Z kalendarza

Nie ma żadnych świąt w najbliższym czasie

Licznik

Dzisiaj 62

Wczoraj 176

W tym tygodniu 62

W tym miesiącu 2769

Wszystkie 531698

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Klucze dla kamieniarzy

Kościelny:

tel. 508321024