44. Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę

Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę to wydarzenie, które od 44 lat mobilizuje tych, którzy chcą przeżyć szczególne rekolekcje w drodze, gdzie można połączyć trudy marszu z modlitwą w niezliczonych intencjach. W drodze na Jasną Górę, przyświecać nam będzie hasło: „Drogowskazy wiary”. Wyjście wszystkich grup zaplanowano 3 sierpnia po Mszy św. w Archikatedrze Lubelskiej o godzinie 8.30. Pielgrzymka przez kilka dni pójdzie w dwóch kolumnach, wszyscy pielgrzymi połączą się w połowie drogi na Świętym Krzyżu. Wędrówka potrwa 12 dni. Do Częstochowy dotrzemy 14 sierpnia. Pątnicy mają do przejścia około 320 kilometrów.

Zapisy w parafiach do 25 lipca. Od 26 lipca zapisy będą prowadzone w sekretariacie przed lubelską Archikatedrą, codziennie do wyjścia pielgrzymki w godz. 10.00 – 17.00.

Również i w tym roku będzie można wesprzeć fundusz Idę z Tobą. Jest wiele osób, które nie mogą wybrać się na pątniczy szlak, gdyż sytuacja finansowa nie pozwala im na pokrycie kosztów pielgrzymki. Dlatego zapraszamy chętnych, by wsparli nasz Fundusz. W ten sposób pielgrzym, który będzie korzystał z takiej pomocy poniesie intencję ofiarodawcy przed tron Matki Bożej.
Wszystkie szczegóły można znaleźć na stronie www.pielgrzymka.lublin.pl

Dofinansowanie projektu

Darowizny dla Parafii

Wpłat dokonujemy na poniższy rachunek:

78 8732 0000 0000 6510 2000 0001