Get Adobe Flash player

Komunikat Kurii Metropolitalnej ws. kolędy

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną, mając na względzie bezpieczeństwo zarówno wiernych, jak i duszpasterzy, po konsultacji przeprowadzanej podczas Konferencji Księży Dziekanów, informujemy, iż w tym roku nie będzie w Archidiecezji Lubelskiej wizyty duszpasterskiej zwanej kolędą. Nie wykluczamy jednak posługi pobłogosławienia nowych domów na specjalne zaproszenie rodziny i oczywiście odwiedzania chorych.

Duszpasterzy zachęcamy do modlitwy w intencji wiernych i umożliwienie im przystępowania do Sakramentu Pokuty w okresie przedświątecznym. Do wiernych apelujemy, aby chętnie – w miarę łagodzenia norm sanitarnych – gromadzili się na Eucharystii. Zachęcamy też do uczestnictwa w Mszach Świętych w dni powszednie. Grupy wiernych z parafii mogłyby wtedy otrzymać błogosławieństwo kapłańskie związane tradycyjnie z kolędą.

ks. dr Krzysztof Kwiatkowski
Kanclerz Kurii Metropolitalnej w Lublinie

Liturgia dnia

LUMEN TV

Dofinansowanie projektu

 

WEBCAM

 

 

 

watykan.jpg - 13,47 kB

 

 

Z kalendarza

Święto Trzech Króli
(środa, 06, styczeń 2021, 15 dni temu)
Wielki Post (pierwsza niedziela)
(niedziela, 21, luty 2021, za 31 dni)

Licznik

Dzisiaj 41

Wczoraj 77

W tym tygodniu 309

W tym miesiącu 2556

Wszystkie 699193

Currently are one guest and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Klucze dla kamieniarzy

Kościelny:

tel. 508321024