Get Adobe Flash player

Ograniczenia dotyczących udziału w liturgii związane z epidemią

MASECZKI I DYSTANS SPOŁECZNY to obowiązek nałożony na wszystkich poruszających się w przestrzeni publicznej od 16 kwietnia br. Choć jest to niezbyt wygodne to jednak konieczne, by chronić innych uczestników modlitwy w kościele przed potencjalnym przeniesieniem wirusa. Stąd prosimy o dostosowanie się i korzystanie z maseczki dla dobra innych. Zwolnieni z tego obowiązku są jedynie kapłani, sprawujący posługę. Pamiętajmy również o zajmowaniu miejsc w kościele w taki sposób, by zachować odstęp minimum 1,5 metra od siebie, korzystając z różnym miejsc w ławkach i nawach bocznych. Odległość między wiernymi musi być zachowywana także podczas podchodzenia do Komunii świętej.

 

Liturgia dnia

LUMEN TV

WEBCAM

Transmisja

niedzielnej Mszy św. 

godz. 10.30

 

 

watykan.jpg - 13,47 kB

 

 

Z kalendarza

Nie ma żadnych świąt w najbliższym czasie

Licznik

Dzisiaj 25

Wczoraj 114

W tym tygodniu 269

W tym miesiącu 4003

Wszystkie 682975

Currently are 2 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Klucze dla kamieniarzy

Kościelny:

tel. 508321024